Освіта дитини ХХІ століття

Проблема:

Україномовні мультики, вірші, пісні та оповідання, що розвивають патріотизм, доброзичливість і вміння товаришувати, розпорошені в мережі Інтернет, де є велика кількість зайвої або шкідливої дітям інформації. Також для всебічного розвитку підростаючого покоління потрібна не тільки україномовна направленість, а й іншомовна.

Ціль проекту:

Змінити систему освіти в Україні, шляхом використання україномовних повчальних казок, мультфільмів, розвиваючих анімаційних відео, пісень, колискових. Якісний контент, потрібно використовувати для навчання, виховання та розвитку дітей, а також залучити до співпраці 100 партнерів.

-виховати: патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками;

-навчити: основи математичних, природознавчих знань, основи граматики, ознайомлення зі змістом українських та іноземних казок;

-розвинути: комунікативні навички, бажання вдосконалювати себе, допитливість, навички співу.

Цільова аудиторія:

-батьки

-діти віком від 8 місяців до +16 років

Ключові результати:
Створення каналу Youtube Освіта дитини ХХІ ст., на якому весь матеріал поділено на 10 вікових категорій дітей (від 8 місяців до +16 років) та підібрано мультфільми, казки, аудіокниги, пісні, розвиваючі відео на кожній з сторінок. Основне те, що всі відео проходять критерії відбору та повинні навчати, бути приємними та доступними для перегляду та розуміння.

Втілення проекту:

Створення каналів на YouTube з розвиваючими мультиками, казками, віршами – “Освіта дитини ХХІ століття” українською мовою, англійською та німецькою. Всі матеріали опрацьовуються, проходять ретельний відбір з урахуванням моральних та етичних вимог.

Для чого нам потрібні кошти? Винагорода волонтерам за їхню працю, а саме: доповнення каналів новими відібраними матеріалами.

Відеозвіт керівника проекту “Освіта дитини ХХІ століття”

Відеозвіт керівника проекту “Освіта дитини ХХІ століття”

Відеозвіт керівника проекту “Освіта дитини ХХІ століття”

Перейти за посиланням на будь-який з запропонованих каналів Освіта дитини ХХІ століттяChildren’s education of the 21 century, чи Ausbildung des Kindes 21. Jahrhundert, та натиснувши на вкладку “Списки відтворення” вибрати потрібну вікову категорію.

Відгуки користувачів проекту “Освіта дитини ХХІ століття”

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти